Choose language

STOCKED

We create

solutions

Umíme řídit sklady, tvořit systémy pro řízení Vaší společnosti, webové prezentace a marketingově podpořit vaší společnost.

Portfolio

O našich produktech

Modulární řešení pro vaše potřeby

Naše řešení je plně flexibilní a postavené na míru vašim potřebám. Transformujeme a usnadňujeme procesy vašeho podnikání, pomocí modulárního řešení jsme schopni doplnit systém o vaše požadavky. Společně měníme způsob, jakým podnikáte a řídíte své operace.

#1

We create innovative solutions Since 2018

25+

Projects completed

15+

Github projects

5+

Mobile apps

7+

E-commerce

Our Partner

Klienti

Marián Pašiak
Jendatel PMN NEREZ

Spolupráce s firmou STOCKED pro provozování našeho eshopu představuje klíčový faktor našeho úspěchu na trhu, díky jejich profesionálnímu přístupu a schopnosti zajistit bezproblémový chod našeho eshopu

Marián Pašiak
Robert Nehyba
Director O.T.E.C.

Skladovací software Stockisimo, včetně jeho mobilní aplikace, nám výrazně pomohl zefektivnit a automatizovat rutinní procesy ve skladu.

Robert Nehyba
Kateřina Pospíšilová
Jednatelka Matidal s.r.o.

Společnost STOCKED vytvořila naši firemní identitu a webové stránky s vynikajícím designem a funkcionalitou, což nám pomohlo efektivně prezentovat naše účetní služby online a získat nové klienty.

Kateřina Pospíšilová
Jíří Dušek
Jednatel EUROLEASING

Společnost STOCKED překonala naše očekávání při vytvoření leasingového systému s kalkulačkou a funkcionalitou pro výpočet úvěrů pro naše klienty. Jejich komplexní řešení a technická zručnost nám umožnily efektivně spravovat a nabízet naše produkty

Jíří Dušek
Zavolejte Janu Pavlovi
ZAKLADATEL, CEO